Categorie | Computers & Internet

Simpel bestanden back-uppen met Xdrive

Gepost op 26 May 2008

xdrive

Elke computergebruiker raakt wel eens bestanden kwijt en een echte handige oplossing heb ik nog niet gevonden. Een zipdrive installeren of een cdtje branden is eenvoudig, maar ik ken eigenlijk niemand die dit regelmatig doet.

Automatisch een backup maken naar een online account is eigenlijk veel beter. Dit kun je doen bij Xdrive, een website die gebruikers 5GB gratis online opslagruimte aanbiedt om bestanden in op te slaan.


Het enige wat je nodig hebt is een gratis aan te vragen AOL-emailaccount. Daarnaast is het voor het gemak aan te raden om het programma Xdrive Desktop. Dit doet nl. wat jij vaak vergeet: de bestanden automatisch online zetten. Hoe vaak je dit wilt doen is aan jou.

Je kunt bijvoorbeeld instellen dat dit elke woensdag een online backup van al je Word bestanden gemaakt moet worden. Zo verlies je nooit meer dan enkele dagen werk!

Stem of voeg toe aanPlaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je favorieten op Technorati Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Maak een notitie op deze pagina met Fleck

1 Commentaar op deze post

  1. 007 zegt:

    De service van Xdrive werkt niet meer.

Heb je aanvullende tips? Schroom niet en help je medelezers!